Aktuálně připravujeme novou verzi webových stránek. Některé prvky nemusí fungovat, nicméně prodej pohlednic je plně funkční. Děkujeme za pochopení.

Švajďáci na cestě kolem světa

Už více než rok jsou mimo Evropu. Na cestách se vždy snaží pomáhat ostatním. Díky tomu se často dostanou do míst a situací, kam se...

Již posláno: 32/50 pohlednic

Získáno: 6 700 Kč pro lidi s handicapem

 

Chci také přispět:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
200 Kč 500 Kč 1 000 Kč 2 000 Kč 5 000 Kč od 200 Kč
Kategorie: Pohlednice

Už více než rok jsou mimo Evropu. Na cestách se vždy snaží pomáhat ostatním. Díky tomu se často dostanou do míst a situací, kam se jako normální turisté nedostaneme. Pomáhali natáčet dokument na Madeiře, pluli plachetnicí na Ibizu, udržovali farmu na Stromboli, učili děti v indické vesnici, zdolali na motorce 7000 kilometrů severní Indií včetně druhého nejvyššího průjezdu světa, trekovali se stanem v Himálajích, opravovali nejposvátnější buddhistické místo a potom na kole zdolali Thajsko od severu k jihu, kde pomáhají v psím útulku. Pomohli už nesčetně lidem a nesčetně lidí pomohlo jim. Věří v princip fungování karmy.
Pokud si i vy chcete zlepšit karmu, tak si od Švajďáků objednejte pohled, který možná dorazí až za půl roku, ale určitě bude naplněný dobrými skutky.