Aktuálně připravujeme novou verzi webových stránek. Některé prvky nemusí fungovat, nicméně prodej pohlednic je plně funkční. Děkujeme za pochopení.

Pozdravy z jezerního kraje

Ahoj, tady Míša a Kuba. Nohama na zemi, hlavou v oblacích už šest let bok po boku cestujeme a poznáváme náš svět. Zatím jsme...

Již posláno: 4/20 pohlednic

Získáno: 1 100 Kč pro lidi s handicapem

Chci také přispět:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
200 Kč 500 Kč 1 000 Kč 2 000 Kč 5 000 Kč od 200 Kč
Kategorie: Pohlednice

Ahoj, tady Míša a Kuba.
Nohama na zemi, hlavou v oblacích už šest let bok po boku cestujeme a poznáváme náš svět. Zatím jsme jezdili "jen" po Evropě (Pyrenejský poloostrov, Francie, Rakousko, Švýcarsko, Balkán, Norsko, Korsika) a až se situace zlepší, chystáme se do Asie. Našim snem je výprava do Himaláje, ale kvůli pandemii koronaviru jsme museli plány pozměnit. Právě se nacházíme a pracujeme (jako číšníci) v krásném národním parku Lake District v Anglii. Často nám tu prší, ale jakmile se udělá hezky, hned vyrážíme do hor. Ty jsou tu holé, divoké a plné jezer. A právě odsud vám pošleme náš pozdrav plný pohledů.
Tak neváhejte a podpořte s námi skvělou věc!!!

Vše o našich cestách naleznete na webových stránkách: https://www.discovertheworldcz.cz/ nebo na našem youtube kanále: https://www.youtube.com/channel/UCTc28bXaqEKxe_wQmJRrXvw, kde všechny cesty popisujeme.