Aupair v Irsku

 
 

Ahoj, já jsem Ája – věčný student a dobrodruh. Miluju cestování, poznávání nových lidí a kultur. Protože už pomalu...

Již posláno: 1/20 pohlednic

Získáno: 200 Kč

Chci také přispět:
200 Kč 500 Kč 1 000 Kč 2 000 Kč 5 000 Kč od 200 Kč    
Kategorie Pohlednice
 

Ahoj, já jsem Ája – věčný student a dobrodruh. Miluju cestování, poznávání nových lidí a kultur. Protože už pomalu zapomínám angličtinu a potřebovala jsem se rozmluvit, rozhodla jsem se postavit výzvě a vyrazit na celé léto do Irska. Jsem tady už pár týdnů, dělám aupair třem fajn klukům a nemám si na co stěžovat.
 

Poznala jsem spoustu zajímavých lidí, přestávám se bát mluvit anglicky, baví mě sledovat kulturní rozdíly, od kluků se učím hurling (ačkoliv mi řikají, že to hraju jako tenis, ale aspoň se snažim, že jo :-D), zkouším irský pivo a cestuju a cestuju.

Bydlím tady v menším městě Cobh, což byla poslední zastávka Titanicu. Všude okolo jsou kostely, klasický irský barevný domky, pláže, pivo, hospody, usmívající se Irové a k tomu pořád všude hraje irská hudba.

Co si budeme povídat, je to boží atmosféra a já bych se o ní s Vámi ráda podělila aspoň skrz pohled. Já budu mít radost, že někomu můžu říct, jak je to tu krásný, vy budete mít radost, že Vám přišel plně popsaný pohled z Irska a navíc tím pomůžeme někomu dalšímu. To je super nápad, ne? :-)

P. S.: Napiš do poznámky, zda-li chceš vtipný nebo tématický pohled? V Irsku je toho hodně na výběr a ráda bych ti vyšla co nejvíc vstříc. :-)